Vážená paní ředitelko,
vážený pane řediteli,

náš spolek v letních měsících zajišťuje na Havlíčkobrodském náměstí kulturní projekt Havlíčkobrodské kulturní léto. Tento se koná pravidelně každou středu v období letních prázdnin. Je koncipovaný jako opakujících se osm podvečerů a večerů (od 18 do 22 hodin) složených z pořadu pro děti s následnou hudební produkcí. Tento soubor představení je doplněný letním kinem. V letošním roce proběhne v těchto termínech 30. června, 7., 14., 21., 28. července, 4., 18., 25. srpna a filmový týden s Kinematografem 8. - 12. srpna 2021.

Jedná se o pravidelný kulturní program, který je již veřejnosti dostatečně znám a má svoje pravidelné návštěvníky.

Partnerem projektu je Okresní hospodářská komora Havlíčkův Brod. Dovolujeme si Vám, členům Okresní hospodářské komory, nabídnout možnost prezentace Vaší společnosti a výrobků v rámci tohoto programu. Vlastní formu a rozsah můžeme v případě zájmu osobně upřesnit. Prezentace by byla možná na základě příspěvku na realizaci projektu, jehož konkrétní výši dohodneme vzájemně. Na realizaci části projektu máme grant, zbývající částku, nutnou pro financování celého projektu, zajišťujeme z reklam a darů.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, oslovila, dává smysl pro prezentaci, nebo máte zájem podpořit opět ožívající kulturu v Havlíčkově Brodě, kontaktujte pana Martina Sedláka na telefonním čísle 602 355 700, nebo e-mailem na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a dohodneme vlastní řešení.

 

 

Martin Sedlák Ing. Ludmila Dočkalová
sekretář spolku předseda představenstva
Okresní hospodářská komora Havlíčkův Brod