Blahopřejeme našemu členovi panu Petrovi Albrechtovi, Železářství Chotěboř k úspěšnému podnikání. V letošním roce jeho firma oslaví 30 let od založení.

Vážení,

dovolte nám vyjádřit poděkování Vám, našim zákazníkům, protože především díky Vaší přízni naše firma letos oslaví 30 let od svého založení. Velké díky patří všem, kteří se za tuto dobu o úspěšný růst firmy zasloužili, tedy našim zaměstnancům i obchodním partnerům.

Firma na Vysočině působí od roku 1992, a to v centrech 4 měst v Chotěboři (OD Doubravka), Havlíčkově Brodě (OD Alej), Světlé nad Sázavou (náměstí Trčků z Lípy) a Hlinsku v Čechách (OD Centrum).

Kontinuálně Vám nabízíme široký sortiment od spojovacího materiálu, nářadí, přes kamnařinu, elektro po domácí potřeby. Řídíme se při tom motem, že to pravé zde nalezne každý člen rodiny – vše pro dům i zahradu. Více informací o sortimentu a služeb naleznete i na našich webových stránkách www.zelezarstvi-albrecht.cz.

Jako vyjádření díku za Vaši přízeň pro Vás na pátek, 18. 2. 2022, připravujeme speciální akci k výročí založení firmy.

Našim přáním je, aby pro Vás firma Železářství Albrecht i v budoucnu představovala kvalitu, odbornost a spolehlivé místo, kde naleznete vše potřebné a budete se k nám znovu rádi vracet.

S úctou,

Tým Železářství Albrecht