Vážená paní, vážený pane,
 
společně s Národním centrem Průmyslu 4.0 a Krajskou hospodářskou komorou Kraje Vysočina si Vás dovolujeme pozvat na akci Digitalizace malých a středních podniků 2023: Průmyslová automatizace v praxi II. Setkání se uskuteční ve středu 26. dubna od 9 hodin na půdě Vysoké školy polytechnické v Jihlavě. Cílem akce je účastníkům ukázat prvky Průmyslu 4.0 na praktických příkladech českých i zahraničních inovativních firem.

Čeká nás opravdu nabitý program, během kterého se můžete těšit na přednášky, které povedou odborníci z řad českých i zahraničních společností. Ti představí hned několik oblastí a doporučí, jak přemýšlet o automatizaci a digitalizaci firmy.

Na přednášky navážou praktické workshopy, kde bude prostor zeptat se našich odborníků na všechno, co vás k digitalizaci a výrobě podle konceptu Průmyslu 4.0 zajímá.

Přednáškami a workshopy nás provedou zástupci těchto společností:

Během programu budete mít jedinečnou možnost inspirovat se filozofií Průmyslu 4.0 a prohlédnout si ji v praxi prostřednictvím exkurze do unikátní jihlavské Physical Cyber Factory – továrny pro Průmysl 4.0, která se nachází přímo v areálu Vysoké školy polytechnické v Jihlavě.

V neposlední řadě budou na akci k dispozici infopointy agentury CzechInvest a Národního centra průmyslu 4.0, Agentury pro podnikání a inovace API, České spořitelny, Místní akční skupiny Šipka, Technologické agentury ČR a Kraje Vysočina, se kterými můžete konzultovat možnosti financování vašich projektů.

V případě Vašeho zájmu o účast na akci, která se uskuteční 26. dubna od 9:00 na Vysoké škole polytechnické v Jihlavě, se prosím registrujte na následujícím odkazu - REGISTRACE

Akce je určena především pro malé a střední podniky se zájmem o digitalizaci a zavádění technologií Průmyslu 4.0. Spoluorganizátorem akce je Vysoká škola polytechnická Jihlava. Organizátor si vyhrazuje právo odmítnout zájemce o registraci, kteří tuto podmínku nesplňují. Vstup na akci je zdarma pouze pro účastníky s platnou registrací.

Parkování v blízkosti areálu zajištěno. Akce je vhodná i pro účastníky s omezenou mobilitou.

Budeme se na Vás těšit.
 
S pozdravem,
 
Tým agentury CzechInvest

Pozvánka ve formátu PDF